• Lujza

Kreativní rande na víkend 3. až 5. září 2021

Aktualizováno: 2. 9. 2021

Máte už domluvené rande na víkend? Rádi byste působili jako kreativní partner, kterého fantazie překračuje otřepané klasiky jako je kavárna nebo kino?


Neberte mě nesprávně, kavárnu vřele doporučuji na první setkání, které je ve fázi ujasňování si, zda má pokračování vůbec smysl. Nezávazný šálek kávy nebo jedno pivo na zahrádce jsou vynikající pro první Tinderové randíčka. Co ale vymyslet pro druhé nebo třetí rande? Zde je několik návrhů pro konec prvního zářijového týdne.


Cool-túra

Jak už název vypovídá tahle túra by měla být cool a kulturní zároveň. Příležitost se nabízí už večer z pátku 3. na sobotu 4. září, kdy bude slavit své patnácté narozeniny Radio Wave. Roztočí to na ostrově Štvanice a to rovnou na dvou scénách. Jste-li oba fanoušci moderní hudby a máte fesťákového ducha, bude to akce pro vás jako stvořená. Ideální příležitost užít si posledních letních večerů venku. Celý programKoncerty nejsou vaše parketa? Dáváte raději přednost poklidným sálům s uměním a intelektuálním diskusím o umění? Pak doporučuji si zajít na probíhající Enigmatickou výstavu s díly Salvádora Dalího v Opletalové ulici. Vstupné stojí nějakou tu korunu, ale díla génia, jako je Dalí zas tak často neuvidíte. Více informací


Nemáte-li obavu pobavit se o genderovém tématu a postavení žen v historii, můžete objevit sílu ženy zobrazovanou již umělci v 16. století na výstavě „Ženy, které přemohly muže“ ve Schwarzenberském paláci.

O výstavěGastro rande

Nevadí-li tobě ani tvé polovičce masovka a to doslova, tak si určitě pošmáknete na Burgerfestu v holešovickém Výstavišti, který začíná v pátek 3. září a končí v neděli 5. září. Letos vás čeká nadílka nejen burgerů všech tvarů a chutí, ale i ohnivá show, soutěž burgeržroutů, mistři grilu, rekordní burger a koncerty českých kapel. Toto akční rande ocení všichni milovníci burgerů a zábavy. Více o BurgerfestuBurgery, maso ani masovky nejsou vaší vášní a chcete intimnější zážitek? Pak doporučuji zajít do Manifesta na Florenci. Je to hip místo, kde si vyberete oba z nabídky 27 etablovaných, či nově otevřených kuchyní, které nabízí kulinářské dobrůtky ze stylových kontejnerů a z různých krajin světa. Nikde jinde nenajdete na jednom místě jídla a chutě od Japonska přes Itálii až po Jižní Ameriku. Tento date je prostě cool-inary. Co vše tam najdete?


Vrcholový sport

Tohle je možná velice netradiční rande, ale 26. ročník jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě je podívaná nejen pro muže a fanoušky. Světový pohár proběhne 3. – 5. září na pražské Štvanici. Mystic Sk8 Cup bude součástí tour World Cup Skateboarding, kde uvidíte špičkové skateboardisty a skateboardistky z celého světa. Program
124 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše