• Lujza

Jak si okořenit rande přes víkend 24. – 26. září?

Tento víkend můžete vaše rande opepřit prohlídkou bývalých salónů lásky, přidat k tomu vzrušivý kabaret, zajít si na pečivo do Tokia nebo se nechat inspirovat skutečnými nebo těmi fiktivními hrdiny.


Lehce lechtivý víkend

Na rande s prohlídkou salónu lásky Starého Města jen tak rychle nezapomenete. Bude jak originální, tak poučné. Od 17:30 se v pátek vypravíte do lechtivé historie matičky Prahy. Nebude nouze o nevěstince, bordely, špeluňky ani pajzle.


Budete-li mít chuť zůstat v erotické náladě i nadále, můžete v sobotu a v neděli navštívit pátý ročník největšího burleskního a kabaretního festivalu v České republice. Exploze barev, korzety, hudba a představení, za které by se nestyděli ani v Moulin Rouge, rozproudí krev v těle a možná i okoření víkendový večer po návratu domů 😉.
Pečivo z Tokia

Tuto sobotu si domluvte rande brunch v Dejvickém Cafe Sofa. Ideálně někdy mezi 9:00 a 15:00. Proč? Kromě toho, že jde o designové, cool-místo, tam tento víkend můžete ochutnat to nejlepší z japonského sladkého a slaného pečiva. Dozvíte se, co je Ginza Cream melon pan, Matcha pan, Agepan s kinako, Totoro pan nebo Yuzu cheesecake a ochutnáte originální nápoje na bázi matchi nebo kávu z japonské pražírny OBSCURA COFFEE ROASTERS.


Hrdinové

Výstavišti se nevyhneme ani tento víkend. Budou tam rovnou dvě akce a obě mají společného jmenovatele – hrdinství. Hrdinství, jak to skutečné, tak to fiktivní. V sobotu od 13:00 se můžete seznámit s prací integrovaných záchranných složek. Vidět a obdivovat můžete zdravotnické záchranné služby, letištní zásahový speciál Panter, obrněnce Pandur od armády ČR, vyprošťovací tank nebo se zapojit do soutěže hasičů. Pánové, zde máte jedinečnou šanci ukázat se v plné zbroji a stát se hrdinou dne. O Dni Hrdinů


Patříte spíše k milovníkům fikce a kvalitní literatury? Vezměte svého partnera do světa fantazie na Svět knihy, který probíhá na Výstavišti a končí v 16:00 v neděli.


Součástí Světa knihy je i Kavárna POTMĚ. Sedět s partnerkou spolu potmě, popíjet kávu, vnímat jen její hlas a nechat pracovat kromě zraku i všechny ostatní smysly, je jedinečný zážitek. Už jste se někdy s někým bavili potmě? Tma zahaluje vás, ale odhaluje vaše nitro. Zkuste to.29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše