• Lujza

4 typy lidí, kteří chodí na akce. Kam patříte vy?

Chodit na seznamovací akce určitě funguje. Jak to vím? Pořádám je a vidím, jak se tam lidé baví. Taky si hraji na offline Tinder na konci každé akce a vím, kolik matchů tam vzniklo. Pozoruji vás a vnímám, kdo se jak chová, co funguje a co ne. Zde je několik typů nezadaných. Kam patříte vy?


Samozřejmě není akce, jako akce. Na těch pořádaných AmiTouche.com se hrají hry. Lidé nesedí strnule na židli navlečeni v nepohodlném mundůru a nesnaží se prodat jako na pracovním pohovoru. Hry jako formu seznamování jsem zvolila, protože u her každý rychle zapomene hrát hry se sebou a ostatními a místo toho hraje tu na stole. Hry odpoutají pozornost od procesu seznamování a jsou zároveň tím nejpřirozenějším způsobem navázání kontaktu, o jakém vím. Hry jsme všichni hráli od dětství a nacházeli si tak nové kamarády. U her se rychle ukáže, kdo jaký je. Umí se bavit? Umí být parťák? Nebere se moc vážně?


Už si neumím hrát Mám to štěstí lidi v tomto procesu pozorovat a těším se vždy, když vidím, že se baví, že zapomněli na všechny své starosti a na několik hodin se odpoutají a vrátí ke své přirozenosti. Tedy ne všichni. Někdy se přihlásí i někdo, koho to šíleně nebaví. Komu to přijde trapné, dětské nebo ho/ji zajímá víc mobil. To se vždy divím, proč se přihlásili, když je hraní her nebaví. Nikdy se ale nestalo, že by někdo uprostřed večera odešel, a tak je podezírám z toho, že si hrát chtějí, jen mají zábranu to ukázat nebo už zapomněli, jak na to. Jsou zaseklí v hlídání své image. Kdyby se uvolnili, už by nebyli tak "cool".

Mrkněte také na 3 možné důvody proč zůstáváte single


Chci lásku, ale hledání mě nebaví Někteří hráči přichází ve stádiu, kdy už skutečně ale skutečně chtějí potkat toho pravého nebo tu pravou. Jsou netrpěliví a hra je spíš vyrušuje. Nejraději by šli rovnou k člověku, který se jim nejvíc líbí, a zjistili co nejvíc. Toto nastavení je snad nejtěžší, protože z procesu hledání zmizela veškerá radost a vše je jen o tom dostat se ke kýženému cíli, a to co nejrychleji. Tito lidé chodí na různé akce, ale rychle jsou z každé znechucení a každou akcí si jen potvrzují, že hledání partnera je pořádná řehole. Zklamání a únavu je z nich cítit na dálku, a to ostatní ještě víc odrazuje, a tak jsou v začarovaném kruhu tlaku na výsledek a negativního nastavení.

Mohl by se vám líbit také článek Jste moc vybíraví?


Jsem pro každou srandu Naštěstí největší skupinu tvoří lidé, kteří mají smysl pro humor, umí se nechat strhnout hrou a bez zábran se zapojí. Tuto skupinu je radost pozorovat. Jsou v ní úžasné ženy a muži, kteří mají předpoklady na akcích potkat, když už ne životního partnera, tak definitivně někoho pro další rande. Taky to tak bývá, vidím to, když posílám výsledky Match formuláře. U mužů jsou to často ti, kteří přirozeně svou energií stolu velí. Nemluvím teď o žádném samozvaném despotovi, ale o muži, který je opravdu uvolněný, umí se zabavit a komunikuje otevřeně. U žen jsou to ty, které se hodně smějí a nebojí se o svou image.Nikoho nehledám, ale co kdyby Pak je tu menší skupinka tajných průzkumníků, kteří mají nastavení, nikoho nehledám, ale proč to nezkusit. Jsou většinou podskupinou již zmíněné skupiny „Jsem pro každou srandu“. Tito zvídavci častokrát nevyplní Match formulář vůbec. Mají jen jedno očekávání - zabavit se. Jsou na zábavu již předem nastavení a dělají tak dobrou náladu všem ostatním. Jak by se dalo čekat, je o ně pak zájem a častokrát jejich jména končí na Match formuláři ostatních účastníků.


Zřejmě vám neřeknu nic nového, když budu konstatovat, že nejlíp se daří těm, kteří se přijdou zabavit, prožít příjemný večer a jsou oproštěni od očekávání, že musí potkat lásku svého života.


Na akcích vnímám také jednotlivce a chyby, které dělají v komunikaci s opačným pohlavím, ale to bude na jiný článek :). Máte-li trable s randěním nebo jen potřebujete poradit, můžete si objednat nezávaznou 15minutovou konzultaci zdarma.

46 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše